company eurorailDe firma

carte-eurorail  Le Boulou Golbey Bayonne Aalst Limay Fos-sur-mer Castelguelfo Lucca survilliers

 

  1. Wenst u inlichtingen? Stuur ons uw vragen..We nemen zo snel mogelijk contact op met u.
  2. Firmanaam(*)
    Entrée non valide
  3. Uw naam(*)
    Please type your full name.
  4. emailadres(*)
    Invalid email address.
  5. soort produkt(*)
    Please tell us how big is your company.
  6. Vertrekpunt van de goederen
    Entrée non valide
  7. Bestemming van de goederen
    Entrée non valide
  8. Hoe wenst u gecontacteerd te worden?
  9. Wanneer kunnen we u bereiken?
    Please select a date when we should contact you.
  10.   

 

 

 

AALST

 

aalstDe hoofdzetel van Eurorail is gevestigd in Aalst (België) waar centrale functies geplaatst zijn (algemeen management, financiën, verkoop, spooroperaties, logistiek).

 

Adres :

EURORAIL INTERNATIONAL NV
Ninovesteenweg 190
Building Keppekouter 4
9320 Aalst (Erembodegem)
BELGIUM

 Tel : +32 (0) 53 60 65 30
Fax : +32 (0) 53 60 65 49

Contact :

Management :
Eric Debrauwere : eric.debrauwere@eurorail.eu
Alexandre Gallo : alexandre.gallo@eurorail.eu

Sales:
Jérôme Pintault :jerome.pintault@eurorail.eu

Financiën:
Peter Dherdt: peter.dherdt@eurorail.eu
Iris Keymeulen: iris.keymeulen@eurorail.eu

Operations:
Marc De Cnijf: marc.decnijf@eurorail.eu
Tom Keymeulen: tom.keymeulen@eurorail.eu

Administration:
Brenda Dancet: brenda.dancet@eurorail.eu

Eurorail in cijfers

chiffresnl

 

Ze vertrouwen ons

  •  

    NorskeSkog

  • leroymerlin
  •  

    metsagroup

  • sca


  • holmen
  • alteo
  • fibre-excellence
  • storaenso
  • upm
 

Milieu

Dankzij onze partner Ecotransit zoekt Eurorail naar de beste oplossing om uw ecologische voetafdruk te beperken/verminderen. Meer weten

Lees verder

Eurorail NV

Ninovesteenweg 190
B-9320 AALST (Belgique)
Tel : 32 (0) 53 60 65 30
Alle gegevens